Gimnazijos tinklininkai- geriausi rajone

Vasario 28 dieną mūsų gimnazijoje vyko Trakų rajono mokyklų žaidynių vaikinų, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, tinklinio varžybos. Buvo žaidžiama vieno rato sistema. Iš viso įvyko trys susitikimai, kuriuose buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Ilga ir atkakli sportinė kova vyko iki varžybų pabaigos. Vietas pasiskirstė taip: pirmąją vietą laimėjo – Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, aukso medaliai buvo įteikti mūsų gimnazijos vaikinų komandai:: (komandos kapitonui) Adomui Petrokui IIb klasė, Adui Vitkauskui Ib klasė,Hubertui Tomaševič IIIa klasė, Deividui Kudriašovui IIb klasė, Rapolui Ramaneckui 8d klasė, Vykintui Petkeliui 8b klasė, Rėjui Stankevičiui 8c klasė, Kristupui Ratkui 8c klasė, Robert Grudinskij 8d klasė, Antrąją vietą užėmė Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos komanda, trečiąją vietą užėmė Senųjų Trakų Anžejaus Stelmachovskio gimnazija ir ketvirta vieta atiteko Trakų gimnazijos vaikinų komandai.

Varžybų organizatoriams talkino (teisėjavo ir dirbo sekretoriate)  gimnazijos tinklininkai: Aistis Kviklys,  IVc klasė, Mėta Moliejūtė, Urtė Kanclerytė Ia klasė, (fotografė) Ieva Suščinskytė, IIb klasė. Mokiniai puikiai atliko pareigas.

Dėkoju visiems tinklininkams už suteiktas gražias emocijas, garbingą kovą aikštelėje ir šiltą, glaudų bendradarbiavimą. Gerų jums kitų startų.