5-8 klasių konkursas ,,Lietuvai ir apie Lietuvą"

  • Paskelbta: 2023-03-14
  • Kategorija: Konkursai

Į mūsų gimnaziją dar iki pietų sugužėjo komandos iš 8-ių rajono mokyklų, turėjome ir svečių komandą iš Grigiškių ,,Šviesos" gimnazijos. Komandas aktų salėje pasitiko konkurso pagrindinė organizatorė - istorijos mokytoja Kristina Urbienė. Iš komandas palydėjusių mokytojų buvo sudaryta vertinimo komisija, kuri, tikriausiai, dirbo atsakingiausią ir sunkiausią darbą - skaičiavo taškus, vertino komandas, skirstė vietas.

Renginį vedė mūsų puikus vedėjų duetas - Dominykas ir Žygimantas!

Konkursą pradėjome pakankamai lengvomis užduotimis, bet su kiekvienu kitu turu užduotys sudėtingėjo ir tapdavo vis įdomesnės. Mokiniai vis labiau įsitraukdavo į užduočių atlikimą, o vertinimo komisija vos spėjo skaičiuoti taškus. Ne kartą ir vedėjai gelbėjo - padėjo komisijai skaičiuoti balus. Jie, vedėjai,  pademonstravo, kad Lietuvos istoriją tikrai moka  (bent tiek, kiek temų apėmė šis 5-8 klasių konkursas).

Nespėjome pastebėti, kaip greitai prabėgo laikas- konkursas baigėsi. Mokyklos direktorė įteikė padėkas visoms konkurse dalyvavusioms komandoms ir jas palydėjusiems mokytojams. O komandos, užėmusios pirmas tris vietas, buvo apdovanotos ir Trakų rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus įsteigtais prizais. Mūsų mokyklos komanda užėmė garbingą trečią vietą.

Renginys paliko puikių įspūdžių vaikams ir mokytojams. Štai keletas iš jų:

 

Labai ačiū konkurso organizatoriams. 

Aukštadvario komandos mokiniai džiaugėsi, kad dalyvavo konkurse. Jiems buvo įdomios, įvairios ir nenuobodžios užduotys.

Mokiniams paliko įspūdį, kad konkurso vedėjai buvo ne mokytojai, o mokiniai. Ačiū vedėjams.

Padėka už puikiai surengtą konkursą bei galimybę dar kartą patikrinti mokinių istorines žinias!!! 

 

Konkurso organizatorių tikslas ir buvo toks, kad kievienas jame dalyvavęs mokinys ar mokytojas išeitų kažkuo praturtėjęs: žiniomis, emocijomis, nauju draugystės ryšiu, nauja pažintimi... Tikslas pasiektas!

 

Po visko aš, kaip organizatorė, tenoriu padėkoti:

gimnazijos administracijai - už palaikymą ir konkurso aprūpinimą; .

gimnazijos techniniam personalui - už salės paruošimą konkursui;.

Andriui Stortai, mokytojui,  - už techninę pagalbą;

švietimo ir sporto skyriui - už prizus;

Žygimantui Jacevičiui ir Dominykui Grinkevičiui, gimnazistams,  - už puikią atliktą vedėjų vaidmenį;

visoms dalyvavusioms mokykloms- mokiniams ir mokytojams - už teigiamas emocijas konkurso metu ir po jo!

Nuotraukos:
Dominykas ir Žygimantas

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas