2012-2013 m.m akademiniai pasiekimai

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1. Kauno technologijos universiteto respublikinis konkursas “Fizikos bandymai apink mus- 2013” 1 vieta Eglė Juknevičiūtė 2c kl, Albertas Gudlevičius 2b kl., Tautvydas Mažrimas 2a kl.
2. Respublikinis moksleivių video darbų konkursas.
LMITKC. Geriausias muzikinis takelis
Laureatas Rokas Rulevičius
3. Kompiuterinė Kalėdų pasaka.
Informacinių technologijų mokymo centras. Video kategorija.
Lina Lukšaitė - 2 vieta Kotryna Mikiškaitė - 6 vieta Laima Jundulaitė - 4 vieta
4. Tarptautinis kosmonautikos projektas – konkursas „Odyseus“ 1 vieta R. Zajančkovskis 3d, Edgar Reut 3d, E. Kairaitytė 3d.
5. LR konkursas „Gamtos kengūra“ V.Kriaučiūnas 8b kl. - Auksinė kengūra A.Mongirdaitė 8a kl. K.Svečiulytė 8a kl. K.Kašinskaitė 8a kl.A.Janutaitis 7d kl. R.Rulevičius 4a kl. - Sidabrinė kengūra
6. Respublikinė fizikos olimpiada Padėkos raštas E. Reut 3d.
7. Tarptautinis informacinių technologijų online konkursas CONEXUM 2012-2013 5 vieta Gruodis Simonas
8. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 22 vieta A.Zmejevskis 6 kl.
9. Konkursas „EUROSCOLA“ 2 vieta
10. Tarptautinis geografijos konkursas „Teluris“ 8 vieta R.Lapinas 6ckl.
11. Č.Kudabos geografijos konkursas 9 vieta L.Jundulaitė 7c
12. "Je parle francais, et toi?“ Laima Jundulaitė 7c kl.- 2 vieta Elena Buivytė 7c kl.- 3 vieta
13. „Mano mėgstamiausias knygos/filmo herojus“ 1 vieta Kotryna Mikiškaitė, Kipras Mikiška, Rugilė Lietuvninkaitė, Rusana Monkevičiūtė, Algirdas Keršys 8b kl.
14. Dr. J.Kazicko Dzūkijos krašto programavimo konkursas Gintautas Grišius (3a) 3 vieta;
15. „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame!” Britų Tarybos įsteigtas prizas – teisę laikyti tarptautinį (IELTS) anglų kalbos egzaminą. U.Drupaitė 3d kl.
16. „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame!” Prancūzijos Instituto Vilniuje įteiktas prizas Aušrinė Raudoniūtė 4a kl.
17. LR konkursas „Gamtos kengūra“ Simona Karpičiūtė 2c kl. - Auksinė kengūra, Laima Jundulaitė 7c kl. - Sidabrinė kengūra, Erika Nedvecka 7a kl. - Oranžinė kengūra

Savivaldybės, apskrities renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1. Istorijos olimpiada 3 vieta P.Kalkytė 2a kl.
2. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ A. Maleckas 6c kl.- 1 vieta; E. Narkevič 6c kl.-1 vieta; R.Lapinas 6c kl.-3 vieta; L.Jundulaitė 7c kl.-1vieta; A. Mongirdaitė 8a kl. - 1vieta; K.Mikiškaitė 8 kl.- 1vieta; G.Jurgelevičius 8 kl.- 3vieta;V.Puronas 8a kl.-3vieta; V.Valatkaitė 8 kl.-3vieta; O.Zaikauskas 9b kl.-1vieta; J.Sinkevičiūtė 9d kl.-3vieta.
3. Technologijų olimpiada Eglė Kukytė 4kl. - 1 vieta, Lina Lukšaitė 3d kl. - 2vieta
4. Dailės olimpiada 1 vieta Tomas Okuško 4 kl.
5. Chemijos olimpiada Miglė Kalvaitytė 12 kl. -1 vieta Tautvydas Mažrimas 10 kl.-1 vieta; Simona Karpičiūtė 10 kl. -2 vieta; Saulė Bikauskaitė 9 kl. -2 vieta; Jovita Sinkevičiūtė 9 kl.-2 vieta
6. Fizikos olimpiada Tautvydas Mažrimas 10 kl. - 1 vieta; Simona Kuoraitė 10 kl.-1 vieta; Oskaras Zaikauskas 9 kl.-1 vieta; J. Nortkutė 4a kl. -1 vieta; E. Reut 3d kl.-1 vieta.
7. Anglų kalbos olimpiada Urtė Drupaitė 3d kl.-3 vieta; Paulius Kantakevičius 3d kl.-4 vieta.
8. „Je parle francais, et toi?“ Laima Jundulaitė 7c kl.-1 vieta; Justina Navickaitė 7c kl.-2 vieta; Elena Buivytė 7c kl.; Ernesta Lenkauskaitė 7c kl.-3 vieta
9. „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga“ Marija Buivytė 5b kl.-1 vieta; Kotryna Čelkytė 5c kl.-2 vieta; Jelena Lapteva 6a kl.-1 vieta; Justė Navickaitė 7c kl.-2 vieta; Laima Jundulaitė 7c kl.-3 vieta; Giedrius Saulėnas 8d kl.-3 vieta;
10. Meninio skaitymo konkursas (lietuvių kalba) Rugilė Lietuvninkaitė 8d kl.- 3 vieta; Beata Rajeckaitė 3c kl.-2 vieta;
11. „Skaitome angliškai“ Saulė Pipiraitė 7 kl.-3 vieta; Vismantė Michalkevičiūtė 7 kl.-3 vieta; Gustas Tuganauskas 7 kl.-3 vieta; Lukas Stadalnykas 7 kl.-3 vieta; Saulė Bikauskaitė 1d kl. - 1 vieta; Ugnė Bobyriūtė 1b kl. -2 vieta.
12. Matematikos olimpiada Ž. Laškovas-2 vieta; Simona Karpičiūtė 10 kl -1 vieta; K. Steponavičius 12 kl.-2 vieta; S. Bikauskaitė 9 kl.-3 vieta
13. Biologijos olimpiada Simona Karpičiūtė 2c kl.-1 vieta;Ugnė Bobyriutė 1b kl.-3 vieta.
14. Informacinių technologijų olimpiada

Gintautas Grišius (3a) 1 vieta;
Gintautas Grišius dalyvavo atrankiniame etape

15. Krepšinio „Manija“ turnyras 2 vieta
Marek Pavlovski, Tomas Zajančkauskas, Vytautas Lapatiukas, Adomas Daunoravičius, Egidijus Zaveckas, Edvinas Stašauskas, Kipras Jankauskas, Ąžuolas Puronas, Tomas Pučkinas, Ervinas Kaliukevičius, Andrius Lapatiukas, Mantas Leonavičius, Eimantas Špiliauskas ir Arkadijus Vysockis
16. Olimpinio festivalio krepšinio turnyras 3 vieta
Ernestas Zakarevičius, Danielius Damauskas, Robertas Januškas, Vaidas Kareiva, Aurimas Tribinevičius, Aurimas Virganavičius, Ertan Coškun, Karolis Buja, Žygintas Piragis, Arnas Mikalauskas,
Kipras Mikiška, Skomantas Urbelionis, Vilius Gornatkevičius, Algirdas Keršys ir Gintautas Jurgelevičius
17. 5 – 6 kl. mergaičių kvadrato varžybos 3 vieta
Enrika Jurgelevičiūtė, Odeta Vaicikauskaitė, Alicija Krasavceva, Gabija Šidlauskaitė, Austėja Kiršytė, Dominyka Berezinskytė, Dominyka Komarova, Agnė Steponavičiūtė, Greta Kliševičiūtė, Karina Butkevičiūtė, Dovilė Misevič ir Kornelija Ustilo
18. 5 – 6 kl. varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 1 vieta
Kotryna Mickūnaitė, Austėja Kiršytė, Gabija Bikauskaitė, Greta Kliševičiūtė, Eleonora Kišeniova, Kornelija Ustilo, Karlota Bokanaitė, Agnė Steponavičiūtė, Gabrielė Pauželytė, Urtė Narkevičiūtė, Anžela Grišajeva, Eimantas Drungilas, Aurimas Safronas, Romualdas Staniul, Liutauras Menkevičius, Martynas Stefanovičius, Domas Drazdauskas, Ugnius Liubinas, Karolis Krinickis, Tomas Kvedaravičius ir Augustinas Vainauskas
19. 8 – 9 kl. berniukų tinklinio varžybos 1 vieta
Karolis Buja, Vidmantas Karpičius, Žygintas Piragis, Augustinas Piragis, Evaldas Vitkauskas, Robertas Siniauskas, Tomas Radzevič, Erikas Dikevič, Alanas Žuromskis, Giedrius Masalskis ir Lukas Vitkauskas
20. 8 – 9 kl. mergaičių tinklinio varžybos 2 vieta
Vaida Aliukonytė, Rusana Minkevičiūtė, Karolina Keršytė, Vilija Valatkaitė, Jonė Norkutė, Kotryna Mikiškaitė, Jovita Karpovičiūtė, Karolina Filipovič  ir Estela Chormanskytė
21. Merginų smiginio varžybos 2 vieta Eglė Kairaitytė Kotryna Vysockytė
22. Lengvosios atletikos kroso varžybos 2 vieta
Mantas Leonavičius, Marek Pavlovski, Alanas Žuromskis, Justas Zagurskas, Vaida Aliukonytė, Kotryna Sadochaitė,  Gintarė Karlonaitė ir Viktorija Senkutė
23. Lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos 1 vieta
Mantas Leonavičius, Marek Pavlovski, Alanas Žuromskis, Vidmantas Karpičius, Karolis Buja, Justas Zagurskas, Vaida Baliukonytė, Kotryna Sadochaitė, Gintarė Karlonaitė, Viktorija Senkutė ir Karina Petrovskytė
24. Lengvosios atletikos vaikinų atskirų rungčių varžybos 1 vieta
Mantas Leonavičius, Marek Pavlovski, Justinas Zagurskas, Alanas Žuromskis, Edvinas Savickas ir Aurimas Stasiulionis
25. Lengvosios atletikos merginų atskirų rungčių varžybos 3 vieta
Gintarė Karlonaitė, Kotryna Sadochaitė, Estela Chormanskytė, Karina Petrovskytė ir Greta Kliševičiūtė
26. Badmintono vaikinų rajoninės varžybos 2 vieta
Karolis Buja, Vidmantas Karpičius ir Justinas Zagurskas
27. Badmintono merginų rajoninės varžybos 1 vieta
Karolina Keršytė,  Estela Chormanskytė ir Vaida Aliukonytė
28. Lengvosios atletikos vaikinų keturkovės varžybos 1 vieta
Domantas Makūnas, Kipras Mikiška, Lukas Lukoševičius, Mindaugas Kondrotas, Matas Butkus ir Arnas Baškevičius
29. Lengvosios atletikos merginų keturkovės varžybos 2 vieta
Gintarė Karlonaitė, Greta Kliševičiūtė, Gabija Bikauskaitė, Kotryna Mickūnaitė ir Evelina Butrimavičiūtė
30. Trakų švietimo centre rajono mokyklų projektinių darbų pristatyme projektas „Vanduo irgi dega“ 2 vieta
Eglė Juknevičiūtė 2c kl, Albertas Gudlevičius 2b kl. ir Tautvydas Mažrimas 2a kl.
31. Trakų švietimo centre rajono mokyklų projektinių darbų pristatyme projektas „Astrofotografija“ 1vieta
E.Reut, 3d kl., R.Zajančkovskis, 3d kl. ir P. Kalkytė, 2d kl.
32. Trakų švietimo centre rajono mokyklų projektinių darbų pristatyme projektas „Natūralių kosmetinių priemonių gamyba“. 2 vieta
K.Kozlovas, 2b kl., E. Bernotaitė, 2b kl., E. Kaliukevičius, 2b kl., D. Mocevičius, 2b kl. ir J. Tarasevičiūtė, 2b kl.
33. Trakų švietimo centre rajono mokyklų projektinių darbų pristatyme projektas „Trakai“-informacinis stendas 1 vieta E.Pozlevičiūtė 4d kl.
Atnaujinta: 2022-01-24
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.