Neformalusis švietimas

Neformalusis švietimas TVDG 2023–2024 m. m. 

TVARKARAŠTIS 

Teatras, kalbos

Nr.

Mokytojas

Pavadinimas

Klasės

Valandos

Vieta

Laikas

  1.  

Gintarė Padvelsienė

Teatro magija

I–IV kl.

2 val.

aktų salė

Trečiadienis  14.35–16.00

  1.  

Tamara Čaikovskaja

Augu su knyga

Specialiosios klasės

1 val.

18 kab.

Ketvirtadienis 12.05–12.50

  1.  

Ana Valančiauskienė

Anglų kalba

5 kl.

2 val.

410 kab.

Antradienis–Trečiadienis

13.45–14.30

  1.  

Aurelija Matulevičiūtė

Italų kalba

6–II kl.

3 val.

Teams / 125 kab.

Penktadienis 12.45–14.30

Socialiniai mokslai

  1.  

Darius Dumčius

Debatų ir diskusijų draugija (D draugija)

5–IV kl.

3 val.

105 kab.

Trečiadienis  14.30–15.15

Penktadienis 13.45–15.15

  1.  

Vidmantė Kalvaitienė

 

Gaubliuko klubas

IV kl.

1 val.

307 kab.

Antradienis 12.05–12.50

  1.  

Daiva Kerdokaitė  –Kazlauskė

Muziejus

III kl.

2 val.

102 kab.

Antradienis 14.35–16.00

Informacinės technologijos

  1.  

Marija Suščinskienė

„Mokausi programuoti“

5–IV kl.

2 val.

416 kab.

Antradienis 13.45–14.30

Ketvirtadienis   13.45–14.30

Matematika, ekonomika

  1.  

Danguolė Kuzborskienė

Matematikos rinktinių skyrių kartojimas

II kl.

2 val.

240 kab.

Ketvirtadienis   13.40–15.10

  1.  

Jūratė Leščinskienė

Geometrijos paslaptys

8 kl.

1 val.

239 kab.

Pirmadienis 14.30–15.25

  1.  

Julija Lavrinovič

Matematikos rinktinių skyrių kartojimas

II kl.

1 val.

211 kab.

Ketvirtadienis   14.30–15.25

  1.  

Danuta Debesienė

Matematikos eksperimentai

8 kl.

1 val.

127 kab.

Pirmadienis 13.45–14.30

  1.  

Danuta Debesienė

Matematika lengvai

II kl.

1 val.

127 kab.

Pirmadienis 14.35–15.20

  1.  

Kristina Kareivienė

Sėkmės kelias egzamino link

III–IV kl.

1 val.

238 kab.

Pirmadienis 13.45–14.30

  1.  

Kristina Kareivienė

Įdomioji matematika

6–I kl.

1 val.

238 kab.

Penktadienis 13.45–14.30

  1.  

Rasa Sirvydė

Ekonomika

III kl.

2 val.

Teams

Antradienis 18.00–19.30

Gamtos mokslai

  1.  

Elena Šišenina

Mechanikos uždavinių sprendimas

I kl.

1 val.

209 kab.

Pirmadienis 12.05–12.50

  1.  

Elena Šišenina

Sunkesnių uždavinių sprendimas (pasiruošimas konkursams, olimpiadoms)

,,Susipažinkime su astronomija – mūsų Galaktika"

III kl.

1 val.

 

1 val.

209 kab.

 

209 kab.

Antradienis 15.20–16.05

 

Trečiadienis  15.20–16.05

 

  1.  

Elena Šišenina

Eksperimentinių uždavinių sprendimas (eksperimentinė – tiriamoji veikla)

IV kl.

1 val.

209 kab.

Pirmadienis 15.20–16.05

 

Sportas

  1.  

Liudvika Tichonova

Kvadratas – Tinklinis

5–6 kl.

2 val.

sporto salė / stadionas

Pirmadienis 13.45–14.30

Antradienis 13.45–14.30

  1.  

Liudvika Tichonova

Tinklinis

7–IV kl.

2 val.

sporto salė / stadionas

Antradienis 14.35–15.20

Trečiadienis  14.35–15.20

  1.  

Liudvika Tichonova

Lengvoji atletika

5–IV kl.

2 val.

sporto salė / stadionas

Pirmadienis 14.35–15.20

Penktadienis 14.35–15:20

  1.  

Darius Brokartas

Krepšinis

5–7 kl.

8–I kl.

II–IV kl.

 

3 val.

sporto salė / stadionas

Penktadieniais

13.45–16.00

  1.  

Neringa Gliebienė

Tinklinis

6–8 kl.

I–IV kl.

4 val.

sporto salė / stadionas

Trečiadienis , Ketvirtadienis   14.30–16.00

  1.  

Ernestas Zakarevičius

Futbolas

5–II kl.

3 val.

sporto salė / stadionas

Penktadienis 13.45–14.30

14.35–16.00

Menai

  1.  

Rasa Kondrotienė

Kūrybos virusas

5–8 kl.

2 val.

07 kab.

Trečiadienis  13.45–15.20

  1.  

Rita Aziulevičienė

,,Kūrybinės dirbtuvės“

5–8 kl.

2 val.

121 kab.

Penktadienis 13.00–14.30

  1.  

Asta Naruševičienė

Kūryba. Kompiuteriniai žaidimai. STEAM

5–IV kl.

3 val.

309 kab.

Pirmadienis 13.45–14.30

Trečiadienis  12.05–13.40

  1.  

Klaidas Kauneckas

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos choras

5–IV kl.

2 val.

125 kab.

pirmadieniais 14.35–15.20

ketvirtadieniais 14.35–15.20

  1.  

Klaidas Kauneckas

Gitara

8–IV kl.

1 val.

110 kab.

Pirmadienis 15.20–16.05

  1.  

Klaidas Kauneckas

Vokalinė / instrumentinė grupė „Trakai“

5–IV kl.

2 val.

125 kab.

Antradienis 12.05–12.50

Ketvirtadienis   15.20–16.05

  1.  

Klaidas Kauneckas

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos vokalinis ansamblis

5–IV kl.

1 val.

125 kab.

Ketvirtadienis   15.20–16.05

  1.  

Aurelija Matulevičiūtė

Itališkos dainos ir šokiai

6–II kl.

3 val.

Teams / 125 kab.

Penktadienis 12.00–12.45

  1.  

Rimutė Blikertienė

Šokis

III kl.

8 kl.

7 val.

aktų salė

Trečiadienis  13.00–15.45

Ketvirtadienis   13.45–16.00

 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki pavasario (Velykų) atostogų liko:

Sveikinimai!