Neformalusis ugdymas

2021-2022 m.m. neformaliojo švietimo tvarkaraštis

Kalbos, teatras

Eil. Nr.

Mokytojas

Veikla

Klasė

Laikas

Vieta

  1.  

Jūratė Budvydienė

Pasaulio kultūrų tyrinėjimas pasitelkiant anglų kalbą ir IKT

 

5 – IV kl.

Ketv. 13.35 – 15.10

322

416

Teams

  1.  

Aurelija Matulevičiūtė

Italų kalbos būrelis

5 –  IV kl.

Antr. 14.30 – 15.15

Ketv. 14.30 – 15.15

Teams

  1.  

Gintarė Padvelskienė

Teatro magija

5 kl.

IV kl.

Treč. 12.45 – 14.20

Ketv. 13.35 – 15.10

Aktų salė

Matematika

  1.  

Danguolė Kuzborskienė

Noriu žinoti

8 kl.

Ketv. 13.35 – 15.10

307

  1.  

Danuta Debesienė

Finansinis raštingumas

6 kl.

Pirm. 12.45 – 15.10

203

  1.  

Genė Labinskienė

Drąsiai į PUPP

II kl.

Treč. 13.35 – 14.20

125

  1.  

Genė Labinskienė

Prisijaukinu tekstinius uždavinius

I kl.

Treč. 14.25 – 15.10

105

  1.  

Julija Lavrinovič

Matematikos uždavinių sprendimo praktikumas

IV kl.

Pirm. 17.00 – 18.30

Teams

  1.  

Kristina Kareivienė

Sėkmės kelias egzamino link

III kl.

IV kl.

Antr. 12.45 – 13.30

Ketv. 12.45 – 13.30

403

408

Fizika, biologija

  1.  

Loreta Krinickienė

Mokomės gamtoje

6 kl.

Antr. 13.30 – 14.15

204

  1.  

 

Elena Šišenina

Moksleivių tiriamoji veikla

7 kl.

Treč. 12.45 – 13.30

325

  1.  

Elena Šišenina

 

Sunkesnių uždavinių sprendimas

I kl.

Penkt.13.30 –14.15

 

125

126

Teams

Socialiniai mokslai

  1.  

Vidmantė Kalvaitienė

,,Gaubliuko“ klubas

II kl.

Pirm. 13.30 – 14.15

Antr. 13.30 – 14.15

125

  1.  

Dovilė Žigienė

Verslumo ugdymas

I-IV kl.

Derinama individualiai

Skaitykla

  1.  

Daiva Janutaitienė

Gimnazijos muziejus

I kl.

Pirm. 14.30 – 15.55

Muziejus, 102

  1.  

Darius Dumčius

Debatų klubas

7 kl.

III kl.

Antr. 8.00 – 8.45

 

Ketv. 15.00 –15.45

325 kab.

 

IV aukštas

Informacinės technologijos

  1.  

Marija Suščinskienė

Pasaulio kultūrų tyrinėjimas pasitelkiant anglų kalbą ir IKT

7 kl.

Ketv. 13.35 – 15.10

     

322

416

Teams

  1.  

Marija Suščinskienė

„Mokausi programuoti“

 

II kl.

Treč. 14.25 – 15.10

416

Teams

Menai (technologijos, dailė, šokis, muzika, fotografija)

  1.  

Rasa Kondrotienė

Rankdarbiai

7 kl.

Ketv. 13.35 – 14.20

04

  1.  

Rita Aziulevičienė

,,Kūrybinės dirbtuvės“

6 kl.

7 kl.

Treč. 13.35 – 14.20

Treč. 14.25 – 15.10

209

121

  1.  

Loreta Makarevičienė

Jaunasis dailininkas

  1. kl.
  2. kl.

Treč.13.35–14.20

Ketv.13.35–14.20

241

203

  1.  

Asta Naruševičienė

Kūryba, STEAM

5-6 kl.

Pirm. 12.45 – 14.15

II aukštas

  1.  

Rimutė Blikertienė

Šokio menas

8 kl.

Ketv.13.35 – 15.50

Aktų salė

  1.  

Rimutė Blikertienė

Sceninis liaudies šokis

I-IV kl.

Antr. 13.05 –14.20

Aktų salė

  1.  

Leonidas Žiriakovas

Fotografija

5 – 6 kl.

I – II kl.

Pirm. 13.35-14.30

Ketv. 13.35 -14.20

126

209/211

Fizinis ugdymas

  1.  

Darius Brokartas

Krepšinis (vaikinai)

5-7 klasės

Penkt.12.45– 13.30

Sporto salė

  1.  

Liudvika Tichonova

Kvadratas

5-6 klasės

Pirm. 13.35 – 14.20

Choreografijos salė

  1.  

Liudvika Tichonova

Lengvoji atletika

5-IV klasės

Penkt.13.35 –15.05

Stadionas,

Sporto salė

  1.  

Liudvika Tichonova

Tinklinis (vaikinai)

I-II klasės

Ketv. 14.25 – 15.10

Sporto salė

Atnaujinta: 2022-01-24
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.