2014-2015 m.m akademiniai pasiekimai

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1.  Respublikinis informatikos konkursas "Kompiuterinė Kalėdų pasaka" 3 vieta Kotryna Mikiškaitė 2b kl.
2. Europos Sąjungos vidurinių mokyklų vertimo raštu konkursas "Juvenes Translatories 2014" Saulė Bikauskaitė 3d kl. pagyrimo raštas
3. "Let`s debate 2015" 1 vieta Justė Navickaitė 1c kl.
 4.  48-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 1 laipsnio diplomas Justė Navickaitė 1c kl.
5. Respublikinis konkursas "Mano mokytojas" Diplomas Liepa Venclovaitė 5b kl.; laureatų diplomas Ieva Beleškaitė 3a kl.

Savivaldybės, apskrities renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
 1.  28-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada 3 vieta Ernestas Narbutas 8b kl.; 3 vieta Vilius Kriaučiūnas 2b kl.; 1 vieta Jovita Sinkevičiūtė3d kl. 
 2.  63-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada- rajono etapas 1 vieta Mindaugas Kondrotas 1d kl.; 2 vieta Justė Navickaitė 1c kl.; 1 vieta Gintautas Jurgelevičius 2b kl.; 3 vieta Vilija Valatkaitė  2b kl.; 1 vieta Tautvydas Mažrimas 4a kl.; 3 vieta Simona Kuoraitė 4d kl.
3.  52-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada- rajono etapas 2 vieta Mindaugas Kondrotas 1d kl.; 1 vieta Ernesta Lenkauskaitė 1c kl.; 1 vieta Vilija Valatkaitė  2b kl.; 2 vieta Gintautas Jurgelevičius 2b kl.; 1 vieta Karina Januškevičiūtė 3c kl.; 1 vieta Saulė Bikauskaitė 3d kl.; 3 vieta Eglė Juknevičiūtė 4c kl.
 4.  48-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada- rajono etapas  1 vieta Justė Navickaitė 1c kl.; 2 vieta Erika Nedvecka  1a kl.; 3 vieta Ernesta Lenkauskaitė 1c kl.; 1 vieta Artūras Reut  2c kl.; 2 vieta Gintautas Jurgelevičius 2b kl.; 3 vieta Vilija Valatkaitė  2b kl.; 1 vieta Samanta Arlauskaitė 3d kl.; 2 vieta Saulė Bikauskaitė 3d kl.; 3 vieta Ugnė Bobyriūtė 3b kl.; 1 vieta Eglė Juknevičiūtė 4c kl.
 5.  Trakų rajono matematikos olimpiada  1 vieta Mindaugas Kondrotas 1d kl.; 3 vieta Justė Navickaitė 1c kl.; vieta Vilija Valatkaitė  2b kl.; 2 vieta Gintautas Jurgelevičius 2b kl.; 2 vieta Jovita Sinkevičiūtė 3d kl.; 3 vieta Ūla Mažintaiyė 3d kl.;
6.   Trakų rajono meninio skaitymo konkursas  1 vieta Deividas Ankudovičius 5d kl.; 3 vieta Edgar Vladimirenko 3b kl.
7.  Trakų rajono epistolinio rašinio konkursas  Kotryna Fronskaja 8c kl.
 8.  Lietuvos mokinių istorijos olimpiada- rajono etapas  1 vieta Patricija Kalkytė 4d kl.; 2 vieta Edgar Vladimirenko 3b kl.
9.  Trakų rajono anglų kalbos konkursas  1 vieta Justė Navickaitė 1c kl.;
10.  Trakų rajono anglų kalbos olimpiada 3 vieta Ugnė Bobyriūtė 3b kl.
 11.  Trakų rajono kūrybinių darbų konkursas "Kalėdų belaukiant" 2 vieta Simona Nedveckytė 1d kl.
 12.  Trakų rajono projektinių darbų konkursas "Ledinis erdvinis kubas"  1 vieta Tautvydas Mažrimas 4a kl.; "Kuras - vanduo" 1 vieta Simonas Gruodis 8b kl.; Klemensas Kozlovas 8a kl.; "Mes rūšiuojame jau nuo ledynmečio"  1 vieta 1d klasės mokiniai; "Geros pamokos projektas mokinių akimis" 1 vieta Simona Kuoraitė 4d kl., Tautvydas Mažrimas 4a kl., Artur Valiavko 4a kl.
     
Atnaujinta: 2022-10-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.