2015-2016 m.m akademiniai pasiekimai

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1.  Nacionalinis mokinių Č.Kudabos geografijos konkursas

7 vieta Jonas Barkauskas, Erika Nedvecka.

9 vieta Jovita Sinkevičiūtė

2.  49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada Justė Navickaitė - Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomas
3. 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Gintautas Jurgelevičius - dalyvis
4. 27-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada 7 vieta Mindaugas Kondrotas

Savivaldybės, apskrities renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1. 49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada- rajono etapas

 1 vieta  Justė Navickaitė, Vilija Valatkaitė, Saulė Bikauskaitė.

 2 vieta  Erika NedveckaGintautas Jurgelevičius, Samanta Arlauskaitė.

 3 vieta Alicija Krasavceva, Ernesta Lenkauskaitė

2. 54-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada- rajono etapas

1 vieta Agnė Mironova, Justė Navickaitė, Evaldas Vitkauskas.

2 vieta Alicija Krasavceva, Mindaugas Kondrotas, Diana Sinkevičiūtė, Karonina Karalevičiūtė.

3 vieta Ernesta Lenkauskaitė, Vilija Valatkaitė

3. 64-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada - rajono etapas

 1 vieta Agnė Mironova, Mindaugas Kondrotas, Gintautas Jurgelevičius.

  2 vieta  Kipras Mikiška.

 3 vieta Simonas Gruodis, Justė Navickaitė, Edgar Vladimirenko.

 4.  28- oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada- rajono etapas

 1 vieta Jovita Sinkevičiūtė

 3 vieta Ernestas Narbutas, Vilius Kriaučiūnas

 5.  65- oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada- rajono etapas

1 vieta Mindaugas Kondrotas, Vilija Valatkaitė

2 vieta  Saulė Bikauskaitė

3 vieta Justė Navickaitė, Algirdas Keršys

 6.  Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 1 vieta   Justė Navickaitė
 7.  26- oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada- rajono etapas 1 vieta  Edgar Vladimirenko
 8.  Lietuvos mokinių anglų k.olimpiada- rajono etapas

 1 vieta Klaudija Svečiulytė 

 3 vieta Vilius Kriaučiūnas

 9.  22- oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada- rajono etapas

2 vieta Alicija Šavareikaitė. 

3 vieta Karolina Keršytė.

10.   65-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada - rajono etapas

 1 vieta  Mindaugas Kondrotas, Vilija Valatkaitė.

 2 vieta  Saulė Bikauskaitė

 3 vieta  Justė Navickaitė, Algirdas Keršys.

 11.  27- oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada- rajono etapas

 1 vieta  Tomas Kvedaravičius, Mindaugas Kondrotas, Domantas Makūnas.

 2 vieta  Šarūnas Drazdauskas.

 12.  Lietuvos mokinių technologijų olimpiada  2 vieta  Meilė Ališauskaitė.
 
13. 45 asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas Nugalėtojai Saulė Rusytė, Augustė Levanavičiūtė
14. 48- ais Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas Nugalėtoja   Justė Navickaitė
15. Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

1 vieta  Beatričė Šurpikaitė, Rugilė Lietuvninkaitė

2 vieta  Edgar Vladimirenko

16. Respublikinis anglų kalbos konkursas 9-10 klasės 

2 vieta   Justė Navickaitė

Atnaujinta: 2022-10-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.