2016-2017 m.m akademiniai pasiekimai

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1.  Respublikinis anglų kalbos konkursas (9 – 10 kl.) 3 vieta   Dominyka Goldbergaitė.
 2.  Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas (regioninis turas) Augustė Levanavičiūtė, darbas pripažintas tarp geriausiųjų.
3. 50 - oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 2 vieta  Justė Navickaitė
4. 49- asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas Rugilė Lietuvninkaitė - ŠMM III laipsnio diplomas
 

Savivaldybės, apskrities renginiai

Eil. Nr. Renginiai Laimėjimai
1. 50 - oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada- rajono etapas

 1 vieta  Justė Navickaitė, Kornelija Tučinskytė.

 2 vieta  Ernesta Lenkauskaitė.

 3 vieta  Alicija Krasavceva, Elena Buivytė

2. 55 - oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada- rajono etapas

 Aukščiausi rezultatai grupėse.

 9 klasė   Kornelija Tučinskytė, Karolis Krinickis, Alicija Šavareikaitė.

 10 klasė  Simonas Gruodis, Agnė Mironova.

 11 klasė  Ernesta Lenkauskaitė, Mindaugas Kondrotas.

 12 klasė  Justė Navickaitė.

3. 65 - oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada - rajono etapas

1 vieta Mindaugas Kondrotas, Gintautas Jurgelevičius


3 vieta   Agnė Mironova, Alicija Šavareikaitė, Šarūnas Drazdauskas 

 

4. 28 - oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada - rajono etapas

1 vieta Mindaugas Kondrotas, Mikiška Kipras.

2 vieta  Makūnas Domantas.

3 vieta  Drazdauskas Šarūnas

5.  29 - oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada- rajono etapas  Erika Nedvecka, Elena Buivytė, Vilius Kriaučiūnas - rajono etapo nugalėtojai
 
 6.  66 - oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada- rajono etapas  1 vieta  Andrius Zmejevskis, Mindaugas Kondrotas
 7.  Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

 2 vieta  Alicija Krasavceva.

 3 vieta  Ernesta Lenkauskaitė.

 8. 27 - oji  Lietuvos mokinių istorijos olimpiada- rajono etapas  3 vieta Vilius Kriaučiūnas
9. 24 - oji Lietuvos mokinių  (10-11 klasių) rusų (užsienio k.) olimpiada- rajono etapas  3 vieta Anita Cvetkova
10. Lietuvos mokinių anglų k.olimpiada- rajono etapas

1 vieta Mindaugas Kondrotas.

2 vieta   Ernesta Lenkauskaitė

11.  Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas) Rugilė Lietuvninkaitė, darbas atrinktas į kitą konkurso etapą.
12.  Prancūzų kalbos konkursas “Je parle français et toi?” (7 kl.)

1 vieta Austėja Albertavičiūtė

2 vieta  Matas Fedarovičius

3 vieta  Smiltė Kosmačiūtė

Atnaujinta: 2022-10-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.