2017-2018 M.M AKADEMINIAI PASIEKIMAI

51-oji Lietuvos mokinių biologijos 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Ainė Lavrinovičiūtė 

Loreta Krinickienė 

Alicija Krasavceva 

Sigita Zalitienė 

Alicija Šavareikaitė 

Sigita Zalitienė 

Katrolis Krinickas 

Sigita Zalitienė 

Elena Buivytė 

Loreta Krinickienė 

67-osios Lietuvos mokinių matematikos

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Mindaugas Kondrotas 

Julija Lavrinovič 

56-oji Lietuvos mokinių chemijos 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Živilė Nebutovaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Ainė lavrinovičiūtė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Domas Drazdauskas 

Kristina Brazdžiuvienė 

Karolis Krinickas 

Kristina Brazdžiuvienė 

Alicija Šavareikaitė 

Dalia Bartkienė 

Agnė Mironova 

Kristina Brazdžiuvienė 

Dominyka Goldbergaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Ernesta Lenkauskaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Lietuvos mokinių informatikos II etapas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Mindaugas Kondrotas 

Albinas Grygelis 

Paulius Velička 

Albinas Grygelis 

Česlovo Kudabos geografinis konkursas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Rokas Varanavičius 

Ingrida Matijošaitytė 

2  

Fizikos rajoninė olimpiada 

 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Mindaugas Kondrotas 

Elena Šišenina 

1  

Andrius Zmejevskis 

Elena Šišenina 

Rajoninė technologų olimpiada „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“  

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Meilė Ališauskaitė 

Rita Aziulevičienė 

1  

 

Anglų kalbos konkurso II etapas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Domas Drazdauskas 

Dalia Valikonienė 

Trakų rajono Jaunųjų filologų konkursas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Mindaugas Kondrotas 

Sigita Misevičienė 

Darbai pripažinti geriausiais  

Rita Šareivaitė 

Sigita Misevičienė 

Darbai pripažinti geriausiais 

Trakų rajono 1-2 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Marija Buivytė 

Sigita Misevičienė 

1  

Šalies mokinių kūrybinių darbų  konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“  

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Karolis Šumskis 

Elena Šišenina 

 Augustė Levanavičiūtė ir Gintautė Čirbaitė 

Dalia Bartkienė, Elena Šišenina 

Konkursas „Mano žalioji palangė“ 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

 Dovilė Stasiūnaitė, Dovilė Jakubonytė, Edgaras Sadovskij, Sofija Svečiulytė, Agnė Kotryna Kubaitytė, Jorė Liubinaitė, Benas Ustila 

Sigita Zalitienė 

Laureatai 

Meninio skaitymo konkursas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Dominyka Boikaitė, Klemensas Kozlovas, Alicija Krasavceva, Arnas Maleckas, Edvinas Narkevič, Augustinas Podlipajev, Liepa Radzevičiūtė, Andrius Zmejevskis 

Sigita Misevičienė 

3  

Jorė Liubinaitė, Dovilė Jakubonytė, Aurelija Čioraitytė, Dovilė Stasiūnaitė, Faustas Švirinas, Aurimas Vižinis, Oskaras Lukšys, Marijus Ūsas 

Sandra Valentienė 

Jaunųjų filologų konkursas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Rita Šereivaitė  

Jurgita Sadzevičienė 

laureatė 

Epistolinio rašinio konkursas 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Gintautė Čirbaitė 

Sandra Valentienė 

Laureatė 

Moksleivių kūryba Tėvynei #100 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Ignas Venclovas 

Gintarė Padvelskienė 

2  

,,Kalbėti lietuviškai - garbinga“

 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Kristupas Kiršis 

Sigita Misevičienė 

Ieva Suščinskytė 

Sigita Misevičienė 

Augustė Levanavičiūtė 

Sandra Valentienė 

Smiltė Kosmačiūtė 

Jurgita Sadzevičienė 

Logo 2018“ olimpiada   

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Aurimas Ramanauskas  

Marija Suščinskienė 

LMNŠC STEAM

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Auksė Baškevičiūtė, Ieva Markėnaitė, Kornelija Nikonova, Rugilė Mandeikaitė, Orinta Dikinytė  

Loreta Krinickienė 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.