2018-2019 M.M AKADEMINIAI PASIEKIMAI

Tarptautiniai konkursai 

 

Eil. nr. 

Konkurso pavadinimas  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dalykas  

  1.   

Tarptautinė Lietuvos-Gruzijos anglų kalbos olimpiada „KINGS“ 

  

 Aistis Kviklys  

8c  

Anglų k. 

  1.   

Tarptautinė Lietuvos-Gruzijos anglų kalbos olimpiada „KINGS“ 

  

Vakaris  Kviklys  

Id  

Anglų k. 

  1.   

„KINGS“ matematikos olimpiados finalas 

Akvilė Večerinskaitė 

8a 

III vieta Lietuvoje savo amžiaus grupėje 

Matematika 

  1.   

„KINGS“ anglų kalbos olimpiados finalas 

Aida Kontorovičiūtė 

6c 

V vieta 

Anglų k.  

  1.   

Pietų Korėjos „Bio-Art“ konkursas 

Alicija Šavareikaitė 

IIIa 

Main Prize I 

Gamtos mokslai 

Laimėjimai respublikoje 

Eil. nr. 

Konkurso pavadinimas  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Laimėta vieta 

Dalykas  

  1.   

Respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas 

  

 Rokas Varanavičius  

8  

III 

Geografija 

  1.   

Fizikos konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ 

Nerija Kairytė  

IIb 

III 

Fizika 

  1.   

Respublikinis LOGO 2019 konkursas ir olimpiada  

Aurimas Ramanauskas 

6 a 

III 

IT 

  1.   

Integruotas respublikinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS  

Nerijus Čepulis 

Ic 

III 

IT Matematika 

  1.   

Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionato atkrintamųjų etapas 5-6 klasė  

Gediminas Grišius 

Rokas Kairys 

Vytis Kazlauskas Tauras Kerinas Adomas Petrokas 

6b 

III 

Kūno kultūra 

Biologija 

Biologijos olimpiada 5-8 klasių mokiniams:  

  

Eil. nr.  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

Adrijus Simanavičius  

  

5a 

I vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

Vytis Kazlauskas 

6b 

I vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

Jorė Liubinaitė 

7c 

I vieta 

Sigita Zalitienė 

  

Rajoninė biologijos olimpiada  

  

Eil. nr.  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

Augusta Tomenkaitė  

Id 

II vieta 

Loreta Krinickienė 

  1.   

Žilvinas Arlauskas 

Ib 

III vieta 

Loreta Krinickienė  

  1.   

 Alicija Šavareikaitė 

IIIa 

I vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

  Karolis Krinickis 

IIIb 

II vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

 Dominyka Goldbergaitė 

IVc 

I vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

 Alicija Krasavceva  

IVc 

II vieta 

Sigita Zalitienė 

  1.   

 Nojus Staknys  

IVb 

III vieta 

Sigita Zalitienė 

68-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Andrius Zmejevskis 

K.Kareivienė 

Alicija Šavareikaitė 

G.Labinskienė 

Patricija Julija Nedveckytė 

K.Kareivienė 

Geografija 

Eil. nr.  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

Rokas Varanavičius  

8c 

I vieta   

Ingrida Matijošaitytė 

  1.   

Edvinas Narkevič  

IVc 

II vieta   

Ingrida Matijošaitytė 

Informacinės technologijos 

Trakų rajono informacinių technologijų olimpiados rezultatai 

 

Eil. nr.  

Mokinio pavardė, vardas  

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

Tichonovas Tadas 

IVa 

I vieta   

Albinas Grygelis 

  1.   

Nescerenko Artūras 

IVb 

II vieta   

Albinas Grygelis 

  1.   

Slimanavičius Ričardas 

IVb 

III vieta   

Albinas Grygelis 

TRAKŲ RAJONO MOKINIŲ ISTORIJOS OLIMPIADA 

  

Eil. Nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta  

Dėstantis mokytojas 

  1.   

Ernestas Narbutas 

IVc 

Darius Dumčius 

  1.   

Vidmantas Moisevičius 

IIIb 

III 

Daiva Janutaitienė 

Lietuvių kalba ir literatūra 

Rajono etapai 

Konkursas 

Mokinio vardas, pavardė, klasė 

Vieta 

Ruošęs mokytojas 

Pastabos 

Lietuvių  kalbos ir literatūros olimpiada 

Alicija Krasavceva, IVc 

 Patricija Julija Nedveckytė, IVb 

I vieta 

  

 

III vieta 

Sigita Misevičienė 

Sandra Valentienė 

  

Meninio skaitymo konkursas 

Ieva Suščinskytė, 6b 

  

Beatričė Šurpikaitė, 8a 

  

Ugnius Liubinas, 3b 

  

  

Literatūrinės kompozicijos 

(5-8 kl. grupė) „Pagaminta Lietuvoje“ dalyviai, 7c klasės mokiniai: 

Sofija Svečiulytė, 

Dovilė Jakubonytė, 

Dovilė Stasiūnaitė, 

Viktorija Dzengo, 

Justinas Albertavičius, 

Oskaras Lukšys, 

Faustas Švirinas, 

Augustas Jonušas 

  

Literatūrinės kompozicijos 

(9-12 kl. grupė) „Ateik, pasikalbėsim“ dalyviai: 

Klemensas Kozlovas, IVa, 

Alicija Krasavceva, IVc, 

Ernestas Leškus, IVc, 

Raimundas Lozovskis, IVd, 

Liepa Radzevičiūtė, IVc, 

Patricija Julija Nedveckytė, IVb, 

Andrius Zmejevskis, IVa 

I vieta 

  

 

III vieta 

  

 

II vieta 

  

  

  

 

Laureatai 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

Laureatai 

Sigita Misevičienė 

 

Sandra Valentienė 

 

Sigita Misevičienė 

  

 

Sandra Valentienė 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

Sigita Misevičienė 

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

Regiono etape – III vieta 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Regiono etape – II vieta 

  

  

  

  

  

  

Diktanto konkursas „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga“ (5-8 kl.) 

Kotryna Gribauskaitė, 5a  

  

Kipras Pukalskas, 5b 

  

Ieva Suščinskytė, 6b 

  

Kristupas Kiršis, 6b 

  

Ugnė Šidlauskaitė, 7c 

  

Žygimantas Jasevičius, 8a 

  

Augustė Levanavičiūtė, 8a 

II vieta 

  

 

III vieta 

  

 

II vieta 

  

 

III vieta 

  

II vieta 

  

 

I vieta 

  

 

II vieta 

Gintarė Padvelskienė 

 

Lina Garčinskienė 

 

Sigita Misevičienė 

 

Sigita Misevičienė 

Sandra Valentienė 

 

Sandra Valentienė 

 

Sandra Valentienė 

  

Užsienio kalbos 

Rajoninės rusų (užsienio) kalbos olimpiados rajoninis etapas 

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

1. 

Greta Čelak 

IIc 

II 

Tatjana Mickonienė 

  

Anglų kalbos olimpiados rajoninis etapas 

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

1. 

Vidmantas Moisevičius 

IIIb 

Irina Knelsienė 

2. 

Romanas Sedlikovskis 

IIIa 

II 

Irina Knelsienė 

  

Anglų kalbos konkurso rajoninis etapas 

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

1. 

Gintarė Kantakevičiūtė 

Id 

Dalia Valikonienė 

  

Tarpmokyklinis 7-8 klasių mokinių anglų kalbos iškalbos ir debatų 2019 m. konkursas 

 „Let‘s debate“ 

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

1. 

Ignas Varanavičius 

8c 

II 

Rita Sadovskienė 

  

Prancūzų kalbos konkurso rajoninis etapas 

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

1. 

Sofija Svečiulytė 

7c 

Neringa Svinkūnienė 

2. 

Dovilė Stasiūnaitė 

7c 

III 

Neringa Svinkūnienė 

Kūno kultūra 

Pavadinimas  

Vieta 

Mokytojas  

Trakų rajono mokyklų žaidynių vaikinų tinklinio varžybos 

  

Komandinė II v. 

Liudvika Tichonova 

Trakų rajono mokyklų žaidynių 2006 m. gim. ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybos 

Komandinė I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių 2006 m. gim. ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos 

Komandinė I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų  rungčių (merginos) varžybos  

II v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų  rungčių (vaikinai) varžybos 

 I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės  (merginos) varžybos 

I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės  (berniukų) varžybos 

I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių  varžybos 

I v. 

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių rudens kroso varžybos 

Komandinė  I v.  

 

Trakų rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos 

II v.  

Neringa Gliebienė 

Trakų rajono mokyklų žaidynių tinklinio   (merginos) varžybos 

III v.  

 

Mažojo futbolo 5x5 Vilniaus apskrityje 

Trakų rajone  

II v. 

  

I v. 

Darius Brokartas 

Krepšinis:  8-I kl. Trakų rajone  

  

II-IV kl.  Trakų  rajone  

I v. 

  

Iv. 

 

  57-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Darijus Vikšna 

Kristina Brazdžiuvienė 

1c 

Aurimas Moisevičius  

Kristina Brazdžiuvienė 

1c 

Edas Leščinskas  

Kristina Brazdžiuvienė 

1c 

Živilė Nebutovaitė  

Kristina Brazdžiuvienė 

2b 

Karolis Krinickis 

Kristina Brazdžiuvienė 

3b 

Alicija Šavareikaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

3a 

Dominyka Goldbergaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

4c 

Gita Pavilavičiūtė  

Kristina Brazdžiuvienė 

4b 

Alicija Krasavceva  

Kristina Brazdžiuvienė 

4c 

Fizika 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Gintarė Kantakevičiūtė 

Andrius Storta 

I d 

Kamilė Baltrūnaitė 

Andrius Storta 

I a 

II 

Živilė Nebutovaitė 

Elena Šišenina 

II b 

II 

Klaudija Pukalskaitė 

Andrius Storta 

III a 

Karim Nepesov 

Andrius Storta 

III d 

II 

Aurimas Grabun 

Andrius Storta 

III c 

III 

Izabelė Seliavaitė 

Elena Šišenina 

IV b 

II 
 

 

 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.