2019-2020 M.M AKADEMINIAI PASIEKIMAI

58-oji Lietuvos mokinių chemijos 2 etapas

 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Akvilė Večerinskaitė 

Dalia Bartkienė 

Aurimas Moisevičius 

Kristina Brazdžiuvienė 

Auktumis Valiokas 

Kristina Brazdžiuvienė 

Darijus Vikšna  

Kristina Brazdžiuvienė 

Živilė Nebutovaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Alicija Šavareikaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

 

 

 

 

Rajoninė mokinių istorijos olimpiada 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

Kotryna Giedrytė 

 

IId 

III 

Darius Dumčius 

Rajoninė mokinių fizikos olimpiada 

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Akvilė Večerinskaitė 

Dalia Bartkienė 

Aurimas Moisevičius 

Kristina Brazdžiuvienė 

Auktumis Valiokas 

Kristina Brazdžiuvienė 

Darijus Vikšna  

Kristina Brazdžiuvienė 

Živilė Nebutovaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Alicija Šavareikaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

53-oji Lietuvos mokinių biologijos etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Jonas Petrokas 

Loreta Krinickienė 

Gintarė Kantakevičiūtė 

Loreta Krinickienė 

Žilvinas Arlauskas 

Loreta Krinickienė 

Ainė Lavrinovičiūtė 

Loreta Krinickienė 

Kornelija Tučinskytė 

Sigita Zalitienė 

Alicija Šavareikaitė 

Sigita Zalitienė 

Karolis Krinickis 

Sigita Zalitienė 

Lietuvių kalba 

Rajono etapai (laimėtojai) 

Eil. Nr. 

Konkursas 

Mokinio vardas, pavardė, klasė 

Vieta 

Ruošęs mokytojas 

Pastabos 

Epistolinio rašinio konkursas 

Rimgailė Štreimikytė 

Laureatė 

Ramunė Žalimaitė 

Darbas išsiųstas į šalies etapą. 

Jaunųjų filologų konkursas 

Austėja Albertavičiūtė 

Laureatė 

Sigita Misevičienė 

  

Darbas išsiųstas į šalies etapą. 

Lietuvių  kalbos ir literatūros olimpiada 

9–10 (I–II) klasių grupė:  

Žygimantas Jacevičius, 1a 

Austėja Albertavičiūtė, 2c 

  

I vieta 

II vieta 

  

  

Sandra Valentienė 

Sigita Misevičienė 

Žygimantas Jacevičius atstovavo rajonui šalies etape 

Meninio skaitymo konkursas 

Jorė Liubinaitė, 8c 

Ugnius Liubinas, 4b 

Austėja Albertavičiūtė, 2c 

  

  

Literatūrinės kompozicijos „Paukštis ir žuvytė“ dalyviai, 8c kl. mokiniai: Sofija Svečiulytė, 

Dovilė Jakubonytė, 

Dovilė Stasiūnaitė, 

Jorė Liubinaitė, 

Justinas Albertavičius, 

Oskaras Lukšys, 

Faustas Švirinas, 

Augustas Jonušas 

I vieta 

I vieta 

II vieta 

  

  

  

Laureatai 

  

Sandra Valentienė 

Sigita Misevičienė 

Sigita Misevičienė 

  

  

  

Sandra Valentienė 

  

Turėjo atstovauti rajonui regioniniame etape (konkursas atšauktas): 

Jorė Liubinaitė, 8c 

Ugnius Liubinas, 4b, literatūrinės kompozicijos dalyviai – 8c klasės mokiniai 

  

Diktanto konkursas „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga“ (5-8 kl.) 

Rugilė Vaisėtaitė, 5c 

Smiltė Greimaitė, 7c 

Evelina Širinskytė, 8a 

  

I vieta 

I vieta 

III vieta 

  

Sandra Valentienė 

Ramunė Žalimaitė 

Regina Bartusevičienė 

Dalyvavo 8 mokiniai 

Užsienio kalbos 

Rajoninis 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas 

 

Vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Mokytojas 

Kotryna Giedrytė  

IId 

Valikonienė 

Geografijos olimpiados rajono etapai 

Mokinio vardas, pavardė 

 

Klasė 

 

Laimėta vieta 

 

Olimpiados pavadinimas 

Mokytojas 

 

Matas Ruškevičius  

IIIb 

I  

Trakų rajono geografijos olimpiados etapas 

Vidmantė Kalvaitienė 

Makaravičius 

Rapolas 

6b 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Grinkevičius 

Armandas 

6b 

II 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Vytis Kazlauskas 

7b 

III 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Viktorija Dzengo 

8c 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Augustė Giedrytė 

8c 

III 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Austėja Albertavičiūtė 

IIc 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Gintarė Kantakevičiūtė 

IId 

II 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Kotryna Giedrytė 

IId 

III 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Matas Ruškevičius 

IIIb 

Trakų rajono  geografijos „Mano gaublys“ olimpiada 

 

Vidmantė Kalvaitienė 

 

Trakų raj. Technologijų olimpiada"2020 miniatiūra 20x20" 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Laimėta vieta 

Dalykas  

Mokytojas 

1. 

Darijus Vikšna 

2c 

Trakų r. technologijų olimpiada „2020 miniatiūra 20x20“ 

B. Kieras  

2. 

Erika Narkevičiūtė 

7b 

III 

Trakų r. technologijų olimpiada „2020 miniatiūra 20x20“ 

R. Kondratavičienė 

3. 

Viktorija Baškevičiūtė 

8a 

II 

Trakų r. technologijų olimpiada „2020 miniatiūra 20x20“ 

R. Aziulevičienė 

4.  

Žemyna Lelekauskaitė 

5d 

Trakų r. technologijų olimpiada „2020 miniatiūra 20x20“ 

R. Kondrataviečienė 

5.  

Gabija Staniulionytė 

5d 

II 

Trakų r. technologijų olimpiada „2020 miniatiūra 20x20“ 

R. Aziulevičienė 

Laimėjimai šalyje 

Eil. nr. 

Konkurso pavadinimas  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Laimėta vieta 

Dalykas  

Mokytojas 

  1.   

Vaikų piešinių konkursas, skirtas Europos kalbų dienai 

Neda Ustilaitė 

6a 

Dailė 

Asta Naruševičienė 

 

LAIMĖJIMAI ŠALIES AR TARPTAUTINIUOSE KONKURSUOSE 

  

Eil. nr. 

Konkurso pavadinimas  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Laimėta vieta 

Dalykas  

Mokytojas 

  1.   

Integruotas tarptautinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas 

Nerijus Čepulis 

2c 

Informacinės technologijosir anglų kalba 

Marija SuščinskienėJūratė Budvydienė 

Andrius Storta 

  1.   

Integruotas tarptautinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas 

Milena Ustilaitė 

8a 

II 

Informacinės technologijos ir anglų kalba 

Marija SuščinskienėJūratė Budvydienė 

Andrius Storta 

 

  1.   

Respublikinis Imagine logo 2020 konkursas-olimpiada. Žaidimo rungtis 

Aurimas Ramanauskas 

7a 

III 

Informacinės technologijos 

Marija Suščinskienė 

  1.   

Respublikinis informatinio mąstymo Bebro konkursas 

Rugilė Vaisėtaitė 

5c 

Informacinės technologijos 

Marija Suščinskienė 

  1.   

Skaitmeninis konkursas jaunimui „Įjunk Kalėdas!“ kategorijose: 

1. piešinys; 

  

2. trimatės (3D) grafikos modeliavimas; 

  

  

  

 Albina Orinta Orintaitė 

Vytis Kazlauskas 

  

  

  

  

7b 

  

7b 

Pateko į konkurso pirmojo etapo nugalėtojų sąrašą 

  

Informacinės technologijos 

Marija Suščinskienė 

 

 

 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.