2020-2021 M.M AKADEMINIAI PASIEKIMAI

Laimėjimai šalyje  

 

Respublikinė anglų kalbos olimpiada 

 

Eil.  

Nr.  

Vardas, Pavardė 

  

Klasė 

Dėstantis mokytojas 

Vieta 

  1.   

Edas Leščinskis  

IIIc 

  1. Knelsienė 

III 

 

53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas 

 

Vardas, Pavardė 

Klasė 

Dėstantis mokytojas  

Vieta 

Austėja Albertavičiūtė 

IIIc 

 

  1. Misevičienė 

LR Švietimo, mokslo ir sporto  ministerijos pagyrimo raštas už publicistiką ir eseistiką 

 

Respublikinis matematikos konkursas "Virtuali matematika" 

 

Eil Nr.  

Vardas, Pavardė 

Klasė 

Dėstantis mokytojas  

Vieta 

  1.  

Armandas Grinkevičius 

7b 

  1. Debesienė 

II 

 

Tarptautinis matematikos konkursas Pangea  2021 

 

Eil Nr.  

Vardas, Pavardė 

Klasė 

Dėstantis mokytojas  

Vieta 

  1.  

Saulė Malinauskaitė 

5a 

  1. Debesienė 

  1.  

Martynas Kiserauskas 

5a 

  1. Debesienė 

 

 

 

XX NACIONALINIS MOKINIŲ ČESLOVO KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSAS 

 

Vardas, Pavardė 

 

Klasė 

 

Dėstantis mokytojas 

Vieta 

 

Arnas  Ulozas 

7a 

  1. Matijošaitytė  

  

Konkurse dalyvavo 176 septintų klasių mokiniai.  

Rajoninė anglų kalbos III klasių mokinių olimpiada

Eil.  

Nr.  

Vardas, Pavardė 

  

Klasė 

Dėstantis mokytojas 

Vieta 

  1.   

Edas Leščinskis  

IIIc 

  1. Knelsienė 

  1.   

Kotryna Giedrytė 

  

IIId 

  1. Valikonienė 

II 

Rajoninis 9-10 kl. mokinių anglų kalbos konkursas 

Eil.  

Nr.  

Vardas, Pavardė 

  

Klasė 

Dėstantis mokytojas 

Vieta 

  1.   

Augustė Giedrytė  

Ic 

  1. Valikonienė 

II 

  1.   

Auksė Baškevičiūtė 

  

IIb 

  1. Sadovskienė 

III 

3. 

Oskaras Kavarskas 

IIb 

R.Sadovskienė 

IV 

Rajono mokinių  meninio skaitymo konkursas

RAJONO MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO, VYKUSIO 2021 M. SAUSIO 28 D. NUOTOLINIU BŪDU, REZULTATAI 

Eil. Nr.  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Mokinį rengusio mokytojo vardas, pavardė 

Iš viso 

taškų  

(max.100) 

Vieta 

5–8 kl. grupė 

 

 

 

 

 

1. 

Reda Jurgelevičiūtė 

  

5b 

Lina Garčinskienė 

87 

II vieta 

2. 

Arijus Stankevičius 

  

5c 

Sigita Misevičienė 

  

83 

IV vieta 

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Dovilė Stasiūnaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Goda Bujaitė 

Kristina Brazdžiuvienė 

Faustas Švirinas 

Kristina Brazdžiuvienė 

Gintautė Čirbaitė 

Dalia Bartkienė 

10 

Edas Leščinskis 

Dalia Bartkienė 

11 

Dominykas Vitkevičius 

Dalia Bartkienė 

12 

54-oji Lietuvos mokinių biologijos etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Augustė Giedrytė 

Sigita Zalitienė 

1c 

Dovilė Stasiūnaitė 

Sigita Zalitienė 

1c 

Jonas Petrokas 

Loreta Krinickienė 

2b 

Gintarė Kantakevičiūtė 

Sigita Zalitienė 

3d 

Žilvinas Arlauskas 

Loreta Krinickienė 

3b 

Ainė Lavrinovičiūtė 

Loreta Krinickienė 

4a 

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiada etapas

Mokinys 

Dėstantis mokytojas 

Klasė 

Vieta 

Oskaras Lukšys 

Andrius Storta 

Akvilė Večerinskaitė 

Elena Šišenina 

10 

Saulė Kazlauskaitė 

Andrius Storta 

11 

Gintarė Kantakevičiutė 

Andrius Storta 

11 

Matas Ruškevičius 

Elena Šišenina 

12 

70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

Vertinimo komisija nutarė 2021metų matematikos rajoninės olimpiados dalyvių vietų neskirstyti ir į respublikinę olimpiadą nedeleguoti nei vieno mokinio, nes visų klasių kategorijų olimpiados dalyviai iš galimų 25 taškų, nesurinko nei trečdalio. Tik vieno mokinio užduočių sprendimai įvertinti 5 taškais. Į respublikinė olimpiadą pakviestas 2020 metų rajoninės olimpiados laimėtojas Tomas Baranauskas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos IV A klasės mokinys. 

Rajoninė mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada 

 

Eil.  

Nr.  

Vardas, Pavardė 

  

Klasė 

Dėstantis mokytojas 

Vieta 

  1.   

Edvin Nedvecki 

IIa 

T.Mickonienė 

III 

  1.   

Rusana Adomonytė 

IIa 

T.Mickonienė 

Geografija 

Matas Ruškevičius 

IVb  

I vieta  

V.Kalvaitienė 

Mokinys  

Klasė 

Vieta 

Parengęs mokytojas 

Vytis Kazlauskas 

8b 

V.Kalvaitienė 

 

Rajoninė dailės olimpiada

Eil. Nr. 

Dalyvio vardas, pavardė 

Klasė 

Mokinį parengusio mokytojo vardas, pavardė 

Vieta 

  1.  

Goda Šeštavickaitė  

II G  

Loreta Makarevičienė  

  

VI 

2. 

Albina Orinta Orintaitė 

Loreta Makarevičienė  

  

IV 

3. 

Evelina Nedveckytė  

III G  

Asta Naruševičienė 

  

III  

4. 

Žygimantas  

Jacevičius 

II G 

Asta Naruševičienė 

  

II  

 

Rajoninė istorijos olimpiada 

Eil. Nr. 

Dalyvio vardas, pavardė 

Klasė 

Mokinį parengusio mokytojo vardas, pavardė 

Vieta 

  1.  

Kotryna Giedrytė 

 

 IIId 

D. Janutaitienė 

 

2. 

Matas Ruškevičius 

 

IVb 

K. Urbienė 

 

Tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajoninė atranka 

Vertinimo komisijos nutarimu nacionaliniam konkurso etapui pateiktas  

Žemynos Lelekauskaitės,  Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos 6d klasės mokinės, darbas.   

Mokytoja –Sandra Vankevičienė. 

Techologijų olimpiados II (rajono) etapas 

Vardas, pavardė 

Klasė 

Dėstantis mokytojas  

Vieta 

Emilija Čižauskaitė 

5c 

Rasa Kondrotienė 

Evita Venskutonytė 

5c 

Rita Aziulevičienė 

II 

Gabrielė Mumgaudytė 

5c 

Rita Aziulevičienė 

III 

Deimantė Dvinelytė 

7a 

Rasa Kondrotienė 

III 

Rajoninė lietuvių kalbos ir  literatūros olimpiada 9-12 klasių mokiniams 

Eil. Nr. 

Dalyvio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dalyvį rengusio mokytojo vardas, pavardė 

1. 

Lina Varkauskaitė 

Ia 

II 

Regina Bartusevičienė 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.