2022-2023 M.M AKADEMINIAI PASIEKIMAI

Rajoninė 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

Augustė Giedrytė 

IIIc  

 Dalia Valikonienė 

Rajoninė geografijos olimpiada

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 Viktorija Dzengo 

 IIIc 

 I 

 Vidmantė Kalvaitienė 

Rajoninė dailės olimpiada 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

Žygimantas Jacevičius 

 

 IVa 

 I 

 Asta Naruševičienė 

 

  1.   

Goda Šeštavickaitė 

 IVb 

 III 

 Asta Naruševičienė 

 

55-osios Lietuvos mokinių biologijos savivaldybės etapas 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Raminta Navickaitė 

 

 Ib 

 I 

 Loreta Krinickienė 

2.  

 Vytis Kazlauskas 

 IIb 

 I 

 Sigita Zalitienė 

3. 

Augustė Giedrytė 

IIIc 

Sigita Zalitienė 

4. 

Jonas Petrokas 

IVb 

Loreta Krinickienė 

5. 

Auksė Baškevičiūtė 

IVb 

II 

Loreta Krinickienė 

72-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas 

 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Goda Šeštavickaitė  

 IVb 

 I 

  Dovilė Žigienė 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Evelina Širinskytė  

 IIIa 

 I 

  Danuta Debesienė 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Vytis Kazlauskas  

 IIb 

 I 

 Dovilė Žigienė 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Armandas Grinkevičius  

 Ib 

 I 

 Danuta Debesienė 

Rajoninė istorijos olimpiada

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Augustė Giedrytė  

 IIIc 

 I 

Kristina Urbienė 

2. 

 Auksė Baškevičiūtė  

 IVb 

 II 

Kristina Urbienė 

3. 

Gintautė Čirbaitė  

IVb 

III 

Kristina Urbienė 

Tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajono etapas  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 Emilija Čižauskaitė 

 7c 

 Epistolinis rašinys  yra atrinktas į Tarptautinio epistolinio rašinio konkurso šalies etapą. 

 

 Sigita Misevičienė 

LIETUVOS 5–8 KL. MOKINIŲ STEAM (GAMTOS MOKSLŲ – BIOLOGIJOS) OLIMPIADOS II ETAPAS

6 klasių grupė  

 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 Martynas Kručkas 

 

 6a 

 I 

 Loreta Krinickienė 

 

 

7klasių grupė  

 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 Saulė Malinauskaitė 

 

 7a 

 I 

 Andrius Storta 

 

 

 

8klasių grupė  

  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 Benediktas Rauktys 

 

 8c 

 I 

 Elena Šišenina 

 

Rajoninis meninio skaitymo konkursas 

5-8 klasių grupė 

 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 

 Olivija Mikočiūnaitė 

 5b 

 I 

 Deimantė Grilevičiūtė – Klincevičienė 

III vieta regione 

 

2. 

 Norbertas Švabauskas 

 8b 

 III 

 Lina Garčinskienė 

 

 

I–IV kl. grupė 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Beatričė Šurpikaitė 

 IVa 

 III 

 Sandra Valentienė 

 

Poetinė (literatūrinė) kompozicija  

 

Eil. Nr.  

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Mokinius rengusio mokytojo vardas, pavardė 

 

1. 

Nėja Babaliauskaitė 

IIIc 

Sandra Valentienė 

Mokiniai deleguojami į regioninį mokinių meninio skaitymo konkurso etapą.  

III vieta regione 

2. 

Augustas Jonušas 

 

 

 

3. 

Benas Ustila 

 

 

 

4. 

Dovilė Jakubonytė 

 

 

 

5. 

Dovilė Stasiūnaitė 

 

 

 

6. 

Oskaras Lukšys 

 

 

 

7. 

Rusnė Ašmenaitė 

 

 

 

8. 

Žygimantas Gvazdaitis 

 

 

 

Respublikinio 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajono etapas 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 

 Aida Kontorovičiūtė 

 IIc 

 I 

 Irina Knelsienė 

2. 

 Smiltė Greimaitė 

 IIc 

 II 

 Irina Knelsienė 

61-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Armandas Grinkevičius 

 Ib 

 I 

 Dalia Bartkienė 

2.  

 Vytis Kazlauskas  

 IIb 

 I 

Dalia Bartkienė 

3. 

Ūla Skersytė 

IIc 

II 

Dalia Bartkienė 

4. 

Rokas Semenavičius 

IVa 

II 

Dalia Bartkienė 

5. 

Jonas Petrokas 

IVa 

III 

Dalia Bartkienė 

70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiada etapas 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Armandas Grinkevičius 

 Ib 

 I 

 Andrius Storta 

2.  

 Vytis Kazlauskas  

 IIb 

 I 

Elena Šišenina 

3. 

Rugilė Mandeikaitė 

IVb 

II 

Elena Šišenina 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9-12 klasių mokiniams 

I-II klasių grupė 

 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Rimgailė Štreimikytė 

 IIc 

 I 

 Deimantė Grilevičiūtė-Klincevičienė  

 2. 

 Ūla Skersytė 

 IIc 

 III 

 Deimantė Grilevičiūtė-Klincevičienė 

 

III- IV klasių grupė 

 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

 1. 

 Žygimantas Jacevičius 

 IVa 

 I 

 Sandra Valentienė 

56-oji Lietuvos mokinių biologijos etapas 

Eil. nr. 

Mokinio vardas, pavardė 

Klasė 

Vieta 

Dėstantis mokytojas 

  1.   

 Raminta Navickaitė 

 I 

 I 

Loreta Krinickienė 

2.  

 Vytis Kazlauskas  

 IIb 

 I 

Sigita Zalitienė 

4. 

Augustė Giedrytė 

IV 

Sigita Zalitienė 

5. 

Jonas Petrokas 

IVa 

Loreta Krinickienė 

 

Atnaujinta: 2024-02-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.