Metodinės grupės

Metodinės grupės

Lietuvių kalbos metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Regina Bartusevičienė Lietuvių kalba Narė

2.       

Deimante Grilevičiūtė-Klincevičienė Lietuvių kalba Narė

3.       

Sigita Misevičienė Lietuvių kalba Narė

4.       

Sandra Valentienė Lietuvių kalba Narė
5. Lina Garčinskienė Lietuvių kalba Pirmininkė
6. Sandra Vankevičienė Lietuvių kalba Narė
7. Gintarė Padvelskienė Lietuvių kalba Narė
8. Ieva Basevičienė Lietuvių kalba Narė

Tiksliųjų mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Julija Lavrinovič Matematika Narė

2.       

Danuta Debesienė Matematika Narė

3.       

Kristina Kareivienė Matematika Narė
4. Danguolė Kuzborskienė Matematika Narė
5. Elena Šišenina Matematika Narė
6. Dovilė Žigienė Matematika Pirmininkė
7. Jūratė Leščinskienė Matematika Narė
8. Marija Suščinskienė Informacinės technologijos Narė
9. Aneta Lysenko Informacinės technologijos Narė

Gamtos  mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos
1. Elena Šišenina Fizika Narė
2. Andrius Storta Fizika Narys
3. Sigita Zalitienė Biologija Pirmininkė
4. Loreta Krinickienė Biologija Narė
5. Dalia Bartkienė Chemija Narė

 

 

Socialinių mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Daiva Janutaitienė Istorija Narys

2.       

Darius Dumčius Istorija Narys
3. Kristina Urbienė Istorija Pirmininkė
4. Vidmantė Kalvaitienė Geografija Narė
5. Ingrida Matijošaitytė Geografija Narė
6. Jūratė Leščinskienė Ekonomika Narė
7.

Irma Karvelytė

Etika ir Tikyba Narė

Menų ir technologijų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Rita Aziulevičienė Technologijos Narė

2.       

Rasa Kondrotienė Technologijos Narė

3.       

Rimutė Blikertienė Šokis Narė

4.       

Bronislavas Kieras         Technologijos Narys
5. Loreta Makarevičienė   Technologijos Narė
6. Asta Naruševičienė Technologijos Narė
7. Asta Naruševičienė Dailė Narė
8. Loreta Makarevičienė  Dailė Narė
9. Aurelija Matulevičiūtė Muzika Narė
11. Neringa Gliebienė Fizinis ugdymas Narė
12. Darius Brokartas Fizinis ugdymas Narys
13. Liudvika Tichonova Fizinis ugdymas Narė
14.

Irma Karvelytė

Etika ir Tikyba Pirmininkė

Užsienio kalbų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Irina Knelsienė Anglų kalba Pirmininkė

2.       

Dalia Valikonienė Anglų kalba Narė

3.       

Danguolė Januškevičienė Anglų kalba Narė

4.       

Jūratė Budvydienė Anglų kalba/lotynų kalba Narė
5. Ana Valančiauskienė Anglų kalba Narė
6. Rita Sadovskienė Anglų kalba Narė
7. Alesia Bazilevičienė Anglų kalba Narė
8. Emilija Lavrinovič Rusų kalba Narė
9. Rima Apele Rusų kalba Narė
10.

Tatjana Mickonienė

Rusų kalba Narė
11. Oleksandra Krapilina Prancūzų kalba Narė
12. Ona Toločkaitė Vokiečių kalba Narė
Atnaujinta: 2024-07-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko:

Sveikinimai!